Gizlilik Politikası

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.

KANUNİ UYARI ŞARTLARI

 

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ. WEB SİTESİ,  “culpanemlak.com” ADLARI ALTINDA HİZMETLERİNİ SUNMAKTADIR.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.   WEB sitesine girilmesi veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi her ne şekilde olursa olsun kullanmanız halinde, aşağıdaki bütün şartları kabul ettiğiniz anlamını taşımakta olup ve WEB SİTEMİZE ÜYE olanları da kapsamaktadır.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  nin, yukarıda belirtilmiş olan veya daha sonra WEB SAYFAMIZDA tarafımızdan ilân edilmediği müddetçe, başkaca bir WEB sayfası, kanuni hizmet adresimiz, dışında şubemiz, ortağımız, işbirliği yaptığımız kurum, kuruluş ve şahıslar bulunmamaktadır.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  Web sitesinin kullanımından meydana gelecek veya gelebilecek  her türlü zarar veya ziyandan dolayı ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.   ve ilgililerinin hiçbir şekilde hukuki ve cezai sorumluluğunun bulunmadığını kabul ederek iş bu WEB sayfasını, kullanmış olduklarını kabul etmiş olurlar.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  web sitesi, hizmet amaçlı ve bilgi sunmak üzere kullanıma sunulmuş bulunmaktadır. Gayrimenkul/Emlak sektörünün bütün birleşen unsurlarının yansıttığı bilgileri kapsayacak şekilde hazırlandığı açıktır. Kaynağını, alıcı/satıcıdan edinen, onların aktardığı bilgilere itibar ederek, sunduğumuz hizmetten, doğabilecek her türlü olumsuzluk ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  ni taahhüt eden ve garanti veren durumuna sokmayacağı da bilinmelidir.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  alıcı/satıcı ile sözleşmeyle belirlenenler dışında, sunduğu ilânları, dilediği zaman dilediği şekilde yayınlamak, yayından kaldırmak, yayın şeklini belirlemek hakkına tek taraflı sahip olup, hiçbir şekil ve surette söz konusu ilgililere karşı sorumluluk da almamaktadır. Ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  Web sitesinde sunulan bilgilerden, teknolojik hata ve saldırılardan, spam-virüs ve benzeri etkilenmelerden, her türlü kullanımdan doğabilecek bütün maddi ve manevi zarar/ziyan da ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  ve ilgililerinin sorumluluğunda değildir.
ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ. web sitesinin hizmet amacıyla vermiş olduğu veya vereceği link/linklerden elde edilecek bilgilerin sorumluluğunu da taşımamaktadır. Söz konusu link/linkler tarafından verilen bilgilerin, yanlışlığı, eksikliği veya yanıltıcılığından dolayı da  ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.                                             

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  ilgilileri ve de web sitesini hazırlayan/hazırlayanlar da sorumlu tutulamaz.
ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ. web sitesinde yer alan, tasarlanan, üretilen, uygulanan ve bu gibi uygulamaları kapsayan ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.  tarafından  düşünülerek ortaya konmuş her şey, her  türlü bilgi ve içerikleri telif ve fikri mülkiyet hakları hiçbir surette kullanılamaz, taklit edilemez, kopyalanamaz, değiştirilemez. Değiştirilerek dahi olsa yayınlanamaz.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ. web sitesi, ilgili olduğu kurum, kuruluş ve şahısların her türlü kanuni haklarına saygı duymayı ilke edinmiştir.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ. web sitesindeki bilgilerimiz, yayınladığımız gayrimenkul/emlak ile ilgili her türlü bilgi, resim, fotoğraf, proje ve kroki ticari amaçla kopyalanamaz, değiştirilemez ve tahrif edilerek dahi olsa yayınlanamaz. Aksine davrananlar, peşinen hukuki ve cezai sorumluluğu kabul etmiş sayılırlar. Bilgi edinmek amacıyla edinen ve yayımlamayanlar bu kapsamın dışında değerlendirilir.

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ. web sitesinin kullanımından  yukarıda açıkça belirtilen kanuni uyarılarımıza rağmen, aksine davrananlar hakkında dava ve tazminat talep hakkımız saklı olup, bu hususta İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Saygılarımızla,

ÇULPAN EMLAK DANIŞMANLIĞI TİC.LTD.ŞTİ.